haczyk na ogon
Opis
Wykonany z czarnego plastiku z zakrzywioną metalową szpilką.
Dane techniczne
| Producent | Pp innovative systems gmbh |
| Nazwa pomocnicza | Haczyk na ogon |
| Waga brutto | 0,02 kg |
| Waga netto | 21g |
| Kolor | Czarny |
| Wymiar pakowania | 3,4 × 2,9 × 2,1 cm |
| Średnica | 19.0 |
| Materiał | Metal |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się