haczyk na ogon
Opis
Wykonany z czarnego plastiku z zakrzywioną metalową szpilką.
Dane techniczne
| Producent | Pp innovative systems gmbh |
| Nazwa pomocnicza | Haczyk na ogon |
| Waga brutto | 0,02 kg |
| Waga netto | 22g |
| Kolor | Czarny |
| Wymiar pakowania | 3,3 × 2,4 × 2,3 cm |
| Średnica | 22.0 |
| Materiał | Metal |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się