Gwóźdź do podłogi namiotu 20
Opis
Specjalny metalowy kołek do mocowania wykładzin namiotowych, podstaw itp.
Dane techniczne
| Producent | Pp innovative systems gmbh |
| Nazwa pomocnicza | Gwóźdź do podłogi namiotu 20 |
| Waga brutto | 0,04 kg |
| Waga netto | 40g |
| Wymiar pakowania | 6,4 × 3,4 × 3,3 cm |
| Długość | 20.0 |
| Średnica | 0.5 |
| Materiał | Metal |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się