Gwóźdź do namiotu z oczkiem
Opis
Idealny na wycieczki trekkingowe, ponieważ jest szczególnie lekki. Do gleb mieszanych.
Dane techniczne
| Producent | Pp innovative systems gmbh |
| Nazwa pomocnicza | Gwóźdź do namiotu z oczkiem |
| Waga brutto | 0,03 kg |
| Waga netto | 25g |
| Wymiar pakowania | 19,6 × 3,4 × 0,8 cm |
| Długość | 20.0 |
| Materiał | Ukradłem |
| Wykończenie | Ocynkowany |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się