Gumowa mata tancerka
Opis
Mata gumowa LAKO Dancer składa się w 100% z gumy pochodzącej z recyklingu i jest całkowicie pokryta pokrętłami, które zwiększają efekt czyszczenia. Wygląd odcisku buta również nadaje macie odpowiedni wygląd. Oprócz bezpiecznego trzymania, gumowa mata LAKO Dancer imponuje swoją wszechstronnością, na przykład przy wejściu lub na zewnątrz.
Dane techniczne
| Producent | Laupheimer coco weaving gmbh & co. kg |
| Długość | 40.0 |
| Marka | Lako |
| Nazwa pomocnicza | Gumowa mata tancerz |
| Szerokość | 60.0 |
| Waga brutto | 0,9 kg |
| Waga netto | 900g |
| Wysokość | 0.8 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiar pakowania | 60×40 cm |
| Materiał | Guma |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się