Grillo Chef 40 BBQ / Dome
Opis
Wytrzymały, kompaktowy i przenośny Grillo Chef 40 z ceramicznym rusztem ø 38 cm GreenGrill jest idealny do grillowania mięsa, ryb i warzyw. Ciepło jest idealnie rozprowadzane przez deflektor z tyłu rusztu grilla.
Układ palnika: palnik aluminiowy ø 9,5 cm ze zmienną regulacją temperatury.
Zakres dostawy: ruszt grillowy GreenGrill, tacka ociekowa Easy Clean, pokrywa z termometrem, chromowany stojak na garnek i torba do pakowania.
Grillo Chef 40 BBQ/Dome 30 mbar dopuszczone tylko na eksport!
Dane techniczne
| Producent | Cadac |
| Długość | 65.4 |
| Marka | Cadac |
| Nazwa pomocnicza | Grillo chef 40 grill/kopuła |
| Szerokość | 65.4 |
| Waga brutto | 8,5 kg |
| Waga netto | 7,6 kg |
| Wysokość | 88.5 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiar pakowania | 57,3 × 42,2 × 22 cm |
| Pojemność znamionowa | 3kw |
| Ciśnienie operacyjne | 30 mbar |
| Zużycie gazu | 218 g/godz. |
| Bezpiecznik zapłonu | – |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się