Grill stołowy Attitude 2100 EX
Opis
Campingaz® Attitudes łączą miejski styl z profesjonalnym grillowaniem, a jednocześnie mają kompaktowe i przenośne wymiary. Dzięki palnikom Campingaz® Blue Flame i emaliowanemu rusztowi żeliwnemu ciepło jest równomiernie rozprowadzane po całej powierzchni gotowania. Zintegrowany termometr umożliwia dobre zarządzanie ciepłem i doskonałe rezultaty grillowania. Nawet czyszczenie jest dziecinnie proste po zakończeniu grillowania dzięki wysuwanej tacy ociekowej. Dostawa z wężem i regulatorem.
- cyfrowy wyświetlacz temperatury
- podświetlane przyciski sterujące
- system InstaClean® (można myć w zmywarce)< li>Kulinarna podstawa modułowa: może być używana z różnymi wkładami do gotowania
- Powierzchnia grilla: 58 x 36 cm
- Zapalanie InstaStart®
Dane techniczne
| Producent | Campingaz |
| Długość | 52.0 |
| Marka | Campingaz |
| Nazwa pomocnicza | Grill stołowy postawa |
| Szerokość | 65.0 |
| Waga brutto | 26kg |
| Waga netto | 24,5 kg |
| Wysokość | 36.0 |
| Rodzaj | 2100 ex |
| Wymiar pakowania | 71,1 × 59 × 45,7 cm |
| Pojemność znamionowa | 5kw |
| Ciśnienie operacyjne | 50 mbar |
| Zużycie gazu | 360 g/h |
| Bezpiecznik zapłonu | – |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się