Grill stołowy Attitude 1200 2go CV
Opis
Campingaz® Attitudes łączą miejski styl z profesjonalnym grillowaniem, a jednocześnie mają kompaktowe i przenośne wymiary. Dzięki palnikom Campingaz® Blue Flame i emaliowanemu rusztowi żeliwnemu ciepło jest równomiernie rozprowadzane po całej powierzchni gotowania. Zintegrowany termometr umożliwia dobre zarządzanie ciepłem i doskonałe rezultaty grillowania. Nawet czyszczenie jest dziecinnie proste po zakończeniu grillowania dzięki wysuwanej tacy ociekowej. Dostawa z wężem i regulatorem.
- Analogowy wyświetlacz temperatury
- obsługiwany wkładem (CV 470 Plus)
- kompaktowe wymiary 2go< li >Powierzchnia grillowania: 48 x 26 cm
- Ruszt dwuczęściowy z żeliwa emaliowanego
Dane techniczne
| Producent | Campingaz |
| Długość | 36.0 |
| Marka | Campingaz |
| Nazwa pomocnicza | Grill stołowy postawa |
| Szerokość | 59.0 |
| Waga brutto | 14,5 kg |
| Waga netto | 13kg |
| Wysokość | 52.0 |
| Kolor | Czarny |
| Kolor drugi | Srebro |
| Rodzaj | 1200 2go cv |
| Wymiar pakowania | 65×43×43cm |
| Pojemność znamionowa | 2,4kw |
| Ciśnienie operacyjne | Nabój (lpg) |
| Zużycie gazu | 182 g/godz |
| Sytem zapłonu | Zapalnik piezoelektryczny |
| Bezpiecznik zapłonu | – |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się