Grill Safari Chef 2 30mBar
Opis
Ważąc poniżej 4 kg, ten przenośny i wszechstronny grill gazowy zawiera cztery wymienne powierzchnie do gotowania i grillowania: stojak na garnki, ruszt i patelnię do gotowania z powłoką ceramiczną GreenGrill oraz pokrywkę, która może służyć jako garnek.
Kompletny grill jest schowany w praktycznej torbie transportowej (w zestawie).
Safari Chef 30 jest dostępny w wersji wysoko- lub niskociśnieniowej. Safari Chef HP (wysokie ciśnienie) współpracuje z kartuszem gwintowanym 500 g (nie wchodzi w zakres dostawy), który wkręca się bezpośrednio do urządzenia, natomiast Safari Chef LP (niskie ciśnienie) można podłączyć do zwykłej butli gazowej (wąż i reduktor ciśnienia nie wchodzą w zakres dostawy). Safari Chef 30 jest idealny do biwakowania, wspinaczki lub wędkowania.
Safari Chef 30 LP 30 mbar dopuszczony tylko do eksportu!
Dane techniczne
| Producent | Cadac |
| Długość | 22.0 |
| Marka | Cadac |
| Nazwa pomocnicza | Szef safari 30 |
| Szerokość | 38.8 |
| Waga brutto | 4kg |
| Waga netto | 3,6 kg |
| Wysokość | 22.0 |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj | Lp |
| Wymiar pakowania | 32,6 × 32,6 × 22,5 cm |
| Pojemność znamionowa | 1,8kw |
| Ciśnienie operacyjne | 30 mbar |
| Zużycie gazu | 130 g/godz. |
| Sytem zapłonu | Zapalnik piezoelektryczny |
| Bezpiecznik zapłonu | – |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się