Grill na kartusze Camping Gaz Party 600 CV
Opis
Wielofunkcyjne, kompaktowe urządzenie do gotowania, które w mgnieniu oka zmienia się z kuchenki na grill. Urządzenia z linii Party Grill™ to wielofunkcyjna alternatywa dla tradycyjnych kuchenek i grillów kompaktowych. Są łatwe w czyszczeniu i dostępne w trzech rozmiarach i dla różnych źródeł energii. Łatwe w transporcie grille imprezowe z krzyżem garnkowym, odwracalnym grillem i stykową płytą grillową, rusztem grillowym i pokrywką. Przestrzeń do przechowywania pod Party Grill™ 600 R może służyć do przechowywania przyborów kuchennych, a także zapewnia dodatkową stabilność. Powierzchnia grilla jest pokryta powłoką zapobiegającą przywieraniu, a dopływ ciepła można bardzo precyzyjnie regulować za pomocą pokrętła. Tłuszcz i soki mięsne ściekają na tackę ociekową tłuszczu, co ogranicza dymienie i zaognienia. Praktyczne nóżki można łatwo przymocować i schować w grillu do transportu lub przechowywania (dostawa nie obejmuje butli gazowej).
Z zapłonem piezoelektrycznym. Zakres dostawy: garnek krzyżowy, odwracalny grill i stykowa płyta grillowa, ruszt grillowy i pokrywka. W zestawie torba transportowa i wąż.
Dane techniczne
| Producent | Campingaz |
| Marka | Campingaz |
| Nazwa pomocnicza | Grill imprezowy™ |
| Waga brutto | 13kg |
| Waga netto | 10,72 kg |
| Wysokość | 99.0 |
| Kolor | Niebieski |
| Kolor drugi | Czarny |
| Rodzaj | 600 r |
| Wymiar pakowania | 54,6 × 54,4 × 33,3 cm |
| Pojemność znamionowa | 4kw |
| Ciśnienie operacyjne | 50 mbar |
| Zużycie gazu | 290 g/godz |
| Sytem zapłonu | Zapalnik piezoelektryczny |
| Średnica | 52.0 |
| Bezpiecznik zapłonu | – |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się