Grill kuchenka kempingowa Clever gazowa
Opis
Wielofunkcyjny jak szwajcarski scyzoryk, kompaktowy grill Explorer Next jest idealnym grillem gazowym w podróży: piec bułki rano, gotować zupę w porze lunchu i grillować doskonałe steki wieczorem — dzięki najnowszej technologii grillowania, łączy wszechstronność grilla gazowego z mobilnością grilla kompaktowego. Jesteś nie tylko dobrze przygotowany do terenu, ale także na spontaniczną wycieczkę do parku miejskiego. Kompaktowy grill Explorer może być obsługiwany za pomocą butli gazowych lub poręcznych wkładów.
- Termometr w okapie umożliwia precyzyjne grillowanie
- 48 x 32 cm zapewnia przekonującą powierzchnię do grillowania
- 2 oddzielnie regulowane palniki ze stali nierdzewnej (2 x 2,2 kW) do bezpośredniego/pośredniego grillowania i pieczenia
- Grill (2/2) ze zintegrowanymi osłonami płomienia chroni palniki przed tłuszczem i gwarantuje jednorodność rozprowadzanie ciepła
- Solidna obudowa wykonana z trwałego i lekkiego odlewu aluminiowego
- Bez baterii zapłon piezoelektryczny umożliwia bezpieczny i niezawodny zapłon
- 2 wyjmowane tacki ociekowe na tłuszcz do szybkiego i łatwe czyszczenie
- idealna wysokość robocza ok. 66 cm (jako urządzenie stojące) - można wygodnie używać zarówno stojąc jak i siedząc jako urządzenie stojące i stojące (krótkie i długie nogi w zakresie dostawy) - prosta zasada podłączania
- wysoka stabilność dzięki specjalnej konstrukcji nóg
- Torba transportowa na odpinane nogi w zestawie
- Obsługa z butlą gazową lub przykręcanym wkładem (w zestawie wąż i reduktor do obsługi butli gazowej)
Dane techniczne
| Producent | Enders colsman |
| Długość | 34.0 |
| Marka | Kończy się |
| Nazwa pomocnicza | Grill kempingowy explorer next |
| Szerokość | 48.0 |
| Waga brutto | 11,3 kg |
| Waga netto | 9,5 kg |
| Wysokość | 34.0 |
| Kolor | Niebieski |
| Kolor drugi | Czarny |
| Wymiar pakowania | 57,5 × 45 × 23,5 cm |
| Pojemność znamionowa | 4,4 kw |
| Ciśnienie operacyjne | 50 mbar |
| Zużycie gazu | 320 g/h |
| Sytem zapłonu | Zapalnik piezoelektryczny |
| Bezpiecznik zapłonu | – |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się