Grill gazowy Cadac Citi Chef 40
Opis
Wytrzymały, kompaktowy i przenośny grill może być używany na stole. Jest wyposażony w pokryty ceramiką aluminiowy ruszt GreenGrill ze zintegrowanym deflektorem, który idealnie rozprowadza ciepło. Tacka ociekowa pasuje do zewnętrznej miski palnika i jest łatwa do wyjęcia i czyszczenia. W zestawie chromowany stojak na garnek! Możesz więc użyć garnków, patelni CADAC do paelli lub kamienia do pizzy.
Zakres dostawy: grill, stojak na garnki, pokrywka i torba do przenoszenia.
30 mbar dozwolone tylko na eksport!
Dane techniczne
| Producent | Cadac |
| Długość | 42.2 |
| Marka | Cadac |
| Nazwa pomocnicza | Szef citi 40 |
| Szerokość | 42.2 |
| Waga brutto | 5,8 kg |
| Waga netto | 5,8 kg |
| Wysokość | 33.4 |
| Kolor | Zielona oliwka |
| Wymiar pakowania | 46×46×36cm |
| Pojemność znamionowa | 2,7kw |
| Ciśnienie operacyjne | 30 mbar |
| Zużycie gazu | 196 g/godz. |
| Bezpiecznik zapłonu | – |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się