Grill gazowy
Opis
Urządzenie stołowe do udanej imprezy w domu lub w podróży. Z 3 palnikami, regulowany dopływ gazu. Ruszt grillowy i tacka ociekowa.
- Siatka (szer. x gł.): ok. 43 x 25 cm
- Dostawa bez węża i regulatora
Dane techniczne
| Producent | Tgo |
| Długość | 25.5 |
| Nazwa pomocnicza | Grill gazowy |
| Szerokość | 46.0 |
| Waga brutto | 4,6 kg |
| Waga netto | 3kg |
| Wysokość | 14.5 |
| Wymiar pakowania | 52×28×15 cm |
| Pojemność znamionowa | 4kw |
| Ciśnienie operacyjne | 50 mbar |
| Zużycie gazu | 288 g/godz. |
| Bezpiecznik zapłonu | – |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się