Grill Cobb Premier Air
Opis
Cobb Premier Air z perforowaną płytą grillową. Grill węglowy Premier Air jest idealnym towarzyszem do grillowania, gotowania i wędzenia dzięki unikalnej konstrukcji, która pozwala regulować temperaturę i przepływ powietrza. Pokrywka wyposażona jest w regulowane pokrętło do zamykania otworów wentylacyjnych i regulowania temperatury. Oczywiście grill pozostaje chłodny na zewnątrz i gorący wewnątrz.
Dane techniczne
| Producent | Cobb niemcy |
| Długość | 30.0 |
| Marka | Cobb |
| Nazwa pomocnicza | Grill cobb premier air |
| Szerokość | 33.0 |
| Waga brutto | 4kg |
| Waga netto | 3,6 kg |
| Wysokość | 37.0 |
| Kolor | Srebrny metalik |
| Rodzaj | Premier air |
| Wymiar pakowania | 37×33×30cm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się