Griddle Attitude
Opis
Tak jak dobry grill jest niezbędny do doskonałej przyjemności grillowania, potrzebujesz wysokiej jakości akcesoriów, aby całkowicie dopełnić przyjemności grillowania. Nie powinno zabraknąć akcesoriów premium Campingaz.
Czy spontanicznie masz ochotę na śródziemnomorski styl? Następnie uzupełnij swoje Attitude gramofonem BBQ Premium z żeliwa. Dzięki odwracalnej płycie BBQ Premium możesz cieszyć się grillowaniem na planchy. Płyta grillowa jest odwracalna – jedna strona jest płaska, druga żebrowana – daje to wiele możliwości gotowania. Pasuje do wszystkich modeli serii Attitude 2100. Nie umieszczaj na istniejącym talerzu lub grillu!
Dane techniczne
| Producent | Campingaz |
| Długość | 36.8 |
| Nazwa pomocnicza | Rodzaj patelni |
| Szerokość | 26.0 |
| Waga brutto | 4kg |
| Waga netto | 3,7 kg |
| Wysokość | 1.5 |
| Wymiar pakowania | 38,5 × 27 × 10,6 cm |
| Rodzaj / model | Campingaz attitude 2100 ex + lx |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się