Górny wspornik T5
Opis
Wybierając część zamienną, zwróć uwagę na szczegóły techniczne i informacje o produkcie.
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 46.0 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Wspornik nad t5 |
| Szerokość | 166.0 |
| Waga brutto | 0,19 kg |
| Waga netto | 161g |
| Wysokość | 139.0 |
| Wymiar pakowania | 12,4 × 11,1 × 3,3 cm |
| Rodzaj / model | Volkswagen t5 |
| Strona | Nad |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się