gniazdo zasilania
Opis
Gniazdo Integro z wtyczką płaską T. Nie nadaje się do skrzynek ochronnych.
Dane techniczne
| Producent | Beker |
| Marka | Beker |
| Nazwa pomocnicza | Gniazdo zasilania |
| Szerokość | 55.5 |
| Waga brutto | 0,03 kg |
| Waga netto | 27g |
| Wysokość | 55.5 |
| Kolor | Biały |
| Wymiar pakowania | 5,55 × 5,55 × 3,3 cm |
| Napięcie nominalne | 12v |
| Prąd znamionowy | 20a |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się