Gniazdo zasilania
Opis
Wbudowane gniazdo dla Systemu 20 000.
Dane techniczne
| Producent | Fawo |
| Długość | 3.3 |
| Marka | Inprojal |
| Nazwa pomocnicza | Gniazdo elektryczne |
| Szerokość | 5.0 |
| Waga brutto | 0,04 kg |
| Waga netto | 42g |
| Wysokość | 5.0 |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj | Schuko |
| Wymiar pakowania | 5,2 × 5,2 × 3,3 cm |
| Napięcie nominalne | 12v |
| Prąd znamionowy | 16a |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się