Gniazdo zasilania
Opis
Do obsługi dodatkowych urządzeń w samochodach, łodziach i przyczepach kempingowych. 20 A obciążalność przy przekroju kabla 2,5 mm². 15 A obciążalność przy przekroju kabla 1,5 mm². Średnica wewnętrzna 21 mm. Z gwintem.
Dane techniczne
| Producent | Fawo |
| Długość | 60.0 |
| Marka | Za samochód |
| Nazwa pomocnicza | Gniazdo zasilania |
| Szerokość | 37.0 |
| Waga brutto | 0,04 kg |
| Waga netto | 25g |
| Wysokość | 48.0 |
| Wymiar pakowania | 6 × 4,8 × 3,7 cm |
| Napięcie nominalne | 12v, 24v |
| Prąd znamionowy | 20a |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się