Gniazdo zapalniczki wewnętrzne
Opis
Do obsługi dodatkowych urządzeń w samochodach, łodziach i przyczepach kempingowych. 20 A obciążalność przy przekroju kabla 2,5 mm². 15 A obciążalność przy przekroju kabla 1,5 mm². Wewnątrz ø 21 mm, otwór montażowy 27,8 mm. Bez płyty montażowej z zieloną tuleją zaciskową.
Dane techniczne
| Producent | Fawo |
| Marka | Za samochód |
| Nazwa pomocnicza | Gniazdo zasilania |
| Waga brutto | 0,04 kg |
| Waga netto | 34g |
| Wymiar pakowania | 11,5 × 11,5 × 3 cm |
| Napięcie nominalne | 12v, 24v |
| Prąd znamionowy | 20a |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się