Gniazdo zapalniczki ścienne
Opis
Płaskie złącze wtykowe 6,3 x 0,8 mm, odpowiednie do standardowych wtyczek, sprawdzone i monitorowane przez TÜV, ze stykami zgodnymi z DIN ISO 4165.
Dane techniczne
| Producent | Fawo |
| Marka | Za samochód |
| Nazwa pomocnicza | Gniazdo natynkowe z osłoną |
| Szerokość | 3.0 |
| Waga brutto | 0,05 kg |
| Waga netto | 37g |
| Wysokość | 2.8 |
| Wymiar pakowania | 11,5 × 11,5 × 3,5 cm |
| Napięcie nominalne | 12v, 24v |
| Długość | 6.5 |
| Prąd znamionowy | 16a |
| Średnica wewnętrzna | 12mm |
| Wariant | Budowa |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się