Gniazdo zapalniczki na klemy
Opis
Kabel do podłączenia do akumulatora samochodowego. Z krokodylkami, wewnętrzna ø 21 mm.
Dane techniczne
| Producent | Fawo |
| Marka | Za samochód |
| Nazwa pomocnicza | Kabel sprzęgła akumulatora |
| Waga brutto | 0,13 kg |
| Waga netto | 98g |
| Wymiar pakowania | 18×13×6 cm |
| Napięcie nominalne | 12v, 24v |
| Długość | 1.0 |
| Prąd znamionowy | 8 lat |
| Średnica wewnętrzna | 21mm |
| Długość kabla | 1 mln |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się