Gniazdo USB ścienne
Opis
Wbudowane gniazdo ze zintegrowanym konwerterem napięcia do ładowania i obsługi smartfonów, urządzeń nawigacyjnych, PDA, aparatów cyfrowych, telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych, które można ładować przez USB. Mocowanie nakrętką z tworzywa sztucznego lub płytą montażową. Wymiar montażowy ø 27,8 mm, wstępnie zmontowane połączenie kablowe ok. 150 mm.
1 x 3000 mA złącze USB-A.
Dane techniczne
| Producent | Fawo |
| Marka | Za samochód |
| Nazwa pomocnicza | Wbudowane gniazdo |
| Waga brutto | 0,05 kg |
| Waga netto | 29g |
| Rodzaj | 1 usb a |
| Wymiar pakowania | 14 × 12 × 4,7 cm |
| Napięcie nominalne | 12v |
| Prąd ładowania | 3000ma |
| Wariant | Instalacja |
| Otwór montażowy | 27,8 mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się