Gniazdo USB do montażu powierzchniowego
Opis
Płaskie gniazdo zasilania USB ze zintegrowanym konwerterem napięcia.Do ładowania i obsługi urządzeń elektronicznych, które można ładować za pomocą 5 V/3000 mA, USB. Zawiera śruby mocujące. Zabezpieczenie przed przeciążeniem/temperaturą/odwrotną polaryzacją.
Dane techniczne
| Producent | Fawo |
| Marka | Za samochód |
| Nazwa pomocnicza | Wbudowane gniazdo usb |
| Szerokość | 42.0 |
| Waga brutto | 0,06 kg |
| Waga netto | 30g |
| Wysokość | 15.25 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiar pakowania | 20×8×6cm |
| Napięcie nominalne | 12v, 24v |
| Długość | 34.0 |
| Prąd znamionowy | 3 a |
| Długość kabla | 1 mln |
| Materiał | Plastikowy |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się