Gniazdo USB
Opis
Do ładowania i obsługi telefonów komórkowych, odtwarzaczy MP3 itp. wymagających prądu ładowania 1000 mA. Do montażu zawsze potrzebna jest rama adaptera (nr art. 321/152).
Dane techniczne
| Producent | Fawo |
| Długość | 4.0 |
| Marka | Inprojal |
| Nazwa pomocnicza | Gniazdo usb |
| Szerokość | 5.0 |
| Waga brutto | 0,04 kg |
| Waga netto | 40g |
| Wysokość | 5.0 |
| Wymiar pakowania | 5,2 × 5,2 × 4,2 cm |
| Prąd ładowania | 1a |
| Prąd znamionowy | 2,5 a |
| Wariant | 2x |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się