Gniazdo TV | SAT
Opis
Z gniazdem IEC i F oraz połączeniem w technologii F. Nie nadaje się do ramek z pokrywą na zawiasach.
Dane techniczne
| Producent | Beker |
| Marka | Beker |
| Nazwa pomocnicza | Gniazdo tv | sat |
| Szerokość | 55.0 |
| Waga brutto | 0,03 kg |
| Waga netto | 27g |
| Wysokość | 55.0 |
| Kolor | Antracyt |
| Wymiar pakowania | 5,55 × 5,55 × 1,8 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się