Gniazdo Szwajcaria
Opis
Typ 13 z zaciskami śrubowymi, 2 bieguny + uziemienie. Wymagane pudełko ochronne 321/276.
Dane techniczne
| Producent | Beker |
| Marka | Beker |
| Nazwa pomocnicza | Gniazdo szwajcaria |
| Szerokość | 55.5 |
| Waga brutto | 0,04 kg |
| Waga netto | 41g |
| Wysokość | 55.5 |
| Kolor | Brązowy |
| Wymiar pakowania | 5,55 × 5,55 × 3,9 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się