Gniazdo śrubowe + śruba M6
Opis
Wybierając część zamienną, zwróć uwagę na szczegóły techniczne i informacje o produkcie.
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Gniazdo śruby + śruba m6 |
| Szerokość | 52.0 |
| Waga brutto | 0,02 kg |
| Waga netto | 15g |
| Wysokość | 18.0 |
| Wymiar pakowania | 22×12×1,5 cm |
| Długość | 18.0 |
| Rodzaj / model | Rower block pro |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się