Gniazdo ścienne CEE żeńskie
Opis
Gniazdo ścienne CEE z zaciskami śrubowymi, prowadzenie kabli od góry lub z tyłu, w tym przelotka.
Dane techniczne
| Producent | Hunter direct |
| Długość | 90.0 |
| Marka | Hunter direct |
| Nazwa pomocnicza | Gniazdko ścienne cee |
| Szerokość | 140.0 |
| Waga brutto | 0,23 kg |
| Waga netto | 228g |
| Wysokość | 85.0 |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiar pakowania | 14,3 × 9,8 × 9,4 cm |
| Napięcie nominalne | 230v |
| Prąd znamionowy | 16a |
| Klasa ochrony ip | Ip44 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się