Gniazdo Schuko z klapką do przyczepy kampera brąz
Opis
Program instalacyjny SYSTEM 10000 - branża kempingowa i przyczep kempingowych musi oszczędzać dostępną przestrzeń. Ograniczone opcje instalacji lub ograniczenia konstrukcyjne nie pozwalają na użycie konwencjonalnych urządzeń. SYSTEM 10000 przekonuje minimalnymi wymiarami przestrzeni przy maksymalnej wydajności i wybranym wzornictwie, materiałach i kolorystyce.
Gniazdo z pokrywą i ramką. Głębokość montażu 31 mm. 3-stykowe.
Dane techniczne
| Producent | Fawo |
| Długość | 4.0 |
| Marka | Inprojal |
| Nazwa pomocnicza | Schuko z pokrywą |
| Szerokość | 6.0 |
| Waga brutto | 0,05 kg |
| Waga netto | 51g |
| Wysokość | 6.0 |
| Kolor | Brązowy |
| Wymiar pakowania | 8,8 × 8,5 × 5,1 cm |
| Głębokość instalacji | 31mm |
| Wariant | Instalacja |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się