Gniazdo Schuko 230V wewnętrzne z ramką gniazdko brąz
Opis
Gniazdo z pokrywą i bez, w tym ramka. 3-stykowe.
Dane techniczne
| Producent | Fawo |
| Długość | 4.0 |
| Marka | Inprojal |
| Nazwa pomocnicza | Schuko bez osłony |
| Szerokość | 6.0 |
| Waga brutto | 0,04 kg |
| Waga netto | 44g |
| Wysokość | 6.0 |
| Kolor | Brązowy |
| Wymiar pakowania | 6,5 × 6,2 × 5,4 cm |
| Głębokość instalacji | 31mm |
| Wariant | Instalacja |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się