Gniazdo SCHUKO
Opis
Z zaciskiem śrubowym. Wymagana skrzynka ochronna na kontakt 321/006.
Dane techniczne
| Producent | Beker |
| Długość | 3.36 |
| Marka | Beker |
| Nazwa pomocnicza | Gniazdo schuko |
| Szerokość | 5.55 |
| Waga brutto | 0,03 kg |
| Waga netto | 33g |
| Wysokość | 5.55 |
| Kolor | Brązowy |
| Wymiar pakowania | 5,55 × 5,55 × 3,36 cm |
| Napięcie nominalne | 230v |
| Prąd znamionowy | 16a |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się