Gniazdo SAT TV zapalniczki 12V gniazdo Berker Brąz
Opis
Wyposażony w gniazdo 12 V, gniazdo TV i gniazdo SAT (połączenie śrubowe),
Kolor: brązowy
Dane techniczne
| Producent | Fawo |
| Długość | 4.0 |
| Marka | Inprojal |
| Nazwa pomocnicza | Gniazdo kombinowane |
| Szerokość | 6.0 |
| Waga brutto | 0,05 kg |
| Waga netto | 49g |
| Wysokość | 6.0 |
| Kolor | Brązowy |
| Wymiar pakowania | 5,2 × 4,9 × 4,7 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się