Gniazdo samochodu
Opis
Wbudowane gniazdo dla Systemu 20.000.
Standardowe gniazdo
Dane techniczne
| Producent | Fawo |
| Długość | 3.6 |
| Marka | Inprojal |
| Nazwa pomocnicza | Gniazdo samochodu |
| Szerokość | 5.0 |
| Waga brutto | 0,03 kg |
| Waga netto | 33g |
| Wysokość | 5.0 |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj | Din 4165 |
| Wymiar pakowania | 5,2 × 5,2 × 3,6 cm |
| Napięcie nominalne | 12v |
| Prąd znamionowy | 12a |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się