Gniazdo samochodowe 12 V, TV, SAT
Opis
Ramka adaptera (nr art. 321/152) jest zawsze wymagana do instalacji.
Dane techniczne
| Producent | Fawo |
| Długość | 4.2 |
| Marka | Inprojal |
| Nazwa pomocnicza | Gniazdo samochodowe 12 v, tv, sat |
| Szerokość | 5.2 |
| Waga brutto | 0,06 kg |
| Waga netto | 57g |
| Wysokość | 5.2 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiar pakowania | 5,2 × 5,2 × 4,2 cm |
| Napięcie nominalne | 12v |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się