Gniazdo przedsionka wyjście 230V / 12V / Sat Białe
Opis
Gniazdo markizy z magnetyczną pokrywą na zawiasach. Połączenia: 1 x gniazdo Schuko 230 V/16 A, 1 x gniazdo 12 V, 2 x połączenie SAT.
Dane techniczne
| Producent | Fawo |
| Długość | 6.5 |
| Nazwa pomocnicza | Uniwersalne pudełko do markiz |
| Szerokość | 12.0 |
| Waga brutto | 0,27 kg |
| Waga netto | 274g |
| Wysokość | 14.0 |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj | Dz.u |
| Wymiar pakowania | 14,5 × 13,1 × 8,4 cm |
| Napięcie nominalne | 12v, 230v |
| Prąd znamionowy | 16a |
| Klasa ochrony ip | Ip44 |
| Otwór montażowy | 95mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się