Gniazdo CH
Opis
Wbudowane gniazdo dla Systemu 20 000.
Dane techniczne
| Producent | Fawo |
| Długość | 3.1 |
| Marka | Inprojal |
| Nazwa pomocnicza | Gniazdo ch |
| Szerokość | 5.0 |
| Waga brutto | 0,04 kg |
| Waga netto | 42g |
| Wysokość | 5.0 |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj | Ch 13 |
| Wymiar pakowania | 5,2 × 5,2 × 3,1 cm |
| Napięcie nominalne | 12v |
| Prąd znamionowy | 10 a |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się