Gniazdo CH
Opis
Gniazdo szwajcarskie typ 13 zgodnie z SEV. Do użytku z ochroną przed dotykiem nr art.: 321/167.
Dane techniczne
| Producent | Fawo |
| Długość | 7.8 |
| Marka | Inprojal |
| Nazwa pomocnicza | Gniazdo ch |
| Szerokość | 6.2 |
| Waga brutto | 0,01 kg |
| Waga netto | 8g |
| Wysokość | 6.2 |
| Kolor | Brązowy |
| Wymiar pakowania | 7,8 × 6,2 × 6,2 cm |
| Napięcie nominalne | 230v |
| Prąd znamionowy | 10 a |
| Głębokość instalacji | 31mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się