Gniazdo CEE złącze prądu 230V kwadrat 104x104mm
Opis
Kanał CEE z pokrywą na zawiasach i pokrywą tylną.
Dane techniczne
| Producent | Fawo |
| Długość | 81.0 |
| Nazwa pomocnicza | Przyczepa kempingowa cee m |
| Szerokość | 104.0 |
| Waga brutto | 0,23 kg |
| Waga netto | 210g |
| Wysokość | 104.0 |
| Kolor | Szary |
| Rodzaj | Dz.u |
| Wymiar pakowania | 11×11×9,5 cm |
| Napięcie nominalne | 230v |
| Prąd znamionowy | 16a |
| Klasa ochrony ip | Ip44 |
| Otwór montażowy | 89mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się