Gniazdo 12V | SAT
Opis
Z podwójnym gniazdem F i płaskim złączem wtykowym. Nie nadaje się do ramek z pokrywą na zawiasach.
Dane techniczne
| Producent | Beker |
| Marka | Beker |
| Nazwa pomocnicza | Gniazdo 12v | sat |
| Szerokość | 55.5 |
| Waga brutto | 0,04 kg |
| Waga netto | 35g |
| Wysokość | 55.5 |
| Kolor | Brązowy |
| Wymiar pakowania | 5,55 × 5,55 × 4,6 cm |
| Napięcie nominalne | 12v |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się