Gniazdo 12 V
Opis
Gniazdo z pokrywą na zawiasach.
Dane techniczne
| Producent | Fawo |
| Długość | 4.0 |
| Marka | Inprojal |
| Nazwa pomocnicza | Gniazdo 12v |
| Szerokość | 6.0 |
| Waga brutto | 0,04 kg |
| Waga netto | 45g |
| Wysokość | 6.0 |
| Kolor | Jasnoszary |
| Wymiar pakowania | 6 × 5,7 × 0,8 cm |
| Napięcie nominalne | 12v |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się