Gniazdko zasilania powierzchniowego
Opis
Gniazdo do obsługi różnych odbiorników za pomocą gniazdka elektrycznego. Mocowanie śrubami pod szafkami, w wentylowanych skrzyniach magazynowych w samochodach, domach mobilnych, ciężarówkach i łodziach. Obciążalność: 20 A przy przekroju kabla 2,5 mm², 16 A przy przekroju kabla 1,5 mm². Wewnątrz ø 21 mm.
Dane techniczne
| Producent | Fawo |
| Długość | 85.0 |
| Marka | Za samochód |
| Nazwa pomocnicza | Gniazdo zasilania |
| Szerokość | 33.0 |
| Waga brutto | 0,07 kg |
| Waga netto | 45g |
| Wysokość | 33.0 |
| Wymiar pakowania | 11,3 × 11,2 × 3,3 cm |
| Napięcie nominalne | 12v, 24v |
| Prąd znamionowy | 20a |
| Średnica wewnętrzna | 21mm |
| Wariant | 1x |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się