Gniazda zapalniczki 3szt
Opis
Wbudowane gniazdo (wewnętrzne ø 12 mm) końcówki płaskie 6,3 x 0,8 mm.
Dane techniczne
| Producent | Fawo |
| Marka | Za samochód |
| Nazwa pomocnicza | Potrójne gniazdo |
| Szerokość | 34.0 |
| Waga brutto | 0,06 kg |
| Waga netto | 51g |
| Wymiar pakowania | 132×116×31 cm |
| Napięcie nominalne | 12v, 24v |
| Długość | 94.0 |
| Prąd znamionowy | 16a |
| Średnica wewnętrzna | 12mm |
| Wariant | Instalacja |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się