Głowica palnika, Turbo 1 lub 2 palniki
Opis
Wybierając część zamienną, zwróć uwagę na szczegóły techniczne i informacje o produkcie.
Dane techniczne
| Producent | Stellfeld i ernst |
| Marka | Jv |
| Nazwa pomocnicza | Perforowana głowica palnika na 1 i 2 płomienie |
| Waga brutto | 0,02 kg |
| Waga netto | 18g |
| Wymiar pakowania | 5 × 3,2 × 2,6 cm |
| Rodzaj / model | Turbosprężarka |
| Materiał | Mosiądz |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się