Garnek ze szklaną pokrywą Ballarini
Opis
Zestaw 3-częściowy składający się z:
Garnek 16 cm ze szklaną pokrywką: 1,5 l, wysokość 10,5 cm
Garnek 20 cm ze szklaną pokrywką: 3,1 l , wysokość 12,5 cm
Garnek 24 cm ze szklaną pokrywką: 5,4 l, wysokość 14,5 cm
Ponieważ garnki można ustawiać jeden na drugim, wymagają one tylko miejsca do przechowywania o wysokości 12 cm.
Dane techniczne
| Producent | Gemini ja henckels niemcy gmbh |
| Marka | Ballarini |
| Nazwa pomocnicza | Zestaw garnków z pokrywką |
| Waga brutto | 3,62 kg |
| Waga netto | 3,34 kg |
| Wysokość | 12.0 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiar pakowania | 26,2 × 25 × 16 cm |
| Średnica | 25.0 |
| Materiał | Aluminium |
| Ilość w zestawie | 3 szt. |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się