Garnek ze szklaną pokrywą Ballarini
Opis
Garnek ze szklaną pokrywką.
Dane techniczne
| Producent | Gemini ja henckels niemcy gmbh |
| Marka | Ballarini |
| Nazwa pomocnicza | Rondel ze szklaną pokrywką |
| Waga brutto | 1,6 kg |
| Waga netto | 1,55 kg |
| Wysokość | 14.5 |
| Wymiar pakowania | 26,3 × 24 × 14,5 cm |
| Średnica | 24.0 |
| Rozmiar ogólny | L |
| Pojemność | 5,6 litra |
| Materiał | Aluminium |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się