Garnek ze szklaną pokrywą Ballarini
Opis
Garnek ze szklaną pokrywką.
Dane techniczne
| Producent | Gemini ja henckels niemcy gmbh |
| Marka | Ballarini |
| Nazwa pomocnicza | Rondel ze szklaną pokrywką |
| Waga brutto | 1,2 kg |
| Waga netto | 1,17 kg |
| Wysokość | 12.5 |
| Wymiar pakowania | 22,4 × 20 × 12,5 cm |
| Średnica | 20.0 |
| Rozmiar ogólny | M |
| Pojemność | 3,25l |
| Materiał | Aluminium |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się