Garnek ze szklaną pokrywą Ballarini
Opis
Garnek ze szklaną pokrywką.
Dane techniczne
| Producent | Gemini ja henckels niemcy gmbh |
| Marka | Ballarini |
| Nazwa pomocnicza | Rondel ze szklaną pokrywką |
| Waga brutto | 0,88 kg |
| Waga netto | 850g |
| Wysokość | 10.5 |
| Wymiar pakowania | 20,4 × 16 × 10,5 cm |
| Średnica | 16.0 |
| Rozmiar ogólny | S |
| Pojemność | 1,6 l |
| Materiał | Aluminium |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się