Fotel relaksacyjny AP / 232-AD
Opis
Wzmocnione nogi krzesła wykonane z aluminium pokrytego żywicą epoksydową, wyściełana tkanina 3D Air Deluxe (100% tkanina poliestrowa), oddychająca, szybkoschnąca, przyjemnie ciepła w dotyku, wygodna i łatwa w pielęgnacji, bezstopniowa regulacja oparcia i stopy. p>
Dane techniczne
| Producent | Van assendelft |
| Długość | 81.0 |
| Marka | Crespo |
| Nazwa pomocnicza | Fotel relax ap/232-ad |
| Szerokość | 72.0 |
| Waga brutto | 8,42 kg |
| Waga netto | 7,6 kg |
| Wysokość | 119.0 |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj | Ap/232-ad |
| Wymiar pakowania | 95×75×12 cm |
| Materiał | 100% poliester pes |
| Maksymalny nacisk | 130kg |
| Wysokość siedzenia | 46 cm |
| Rodzaj stelaża | Aluminiowa rura owalna |
| Rodzaj mebli | Fotel rozkładany |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się