Fotel Aeronaut Deluxe
Opis
Krzesło, które łączy wygodę i luksus z ponadczasowym designem. Łatwo zdejmowane siedzisko DuraDore® 3D ze zintegrowaną poduszką podparcia lędźwiowego zapewnia optymalny komfort. Solidna aluminiowa rama pozwala na obciążenie do 140 kg. Dzięki praktycznemu mechanizmowi regulacji, Aeronauta można łatwo przekształcić w wygodne krzesło w leżak relaksacyjny. Fotel relaksacyjny można złożyć bardzo płasko, jest łatwy w transporcie i oczywiście łatwy do przechowywania.
Dane techniczne
| Producent | Westfield |
| Długość | 94.0 |
| Nazwa pomocnicza | Fotel aeronaut deluxe |
| Szerokość | 75.0 |
| Waga brutto | 9kg |
| Waga netto | 8kg |
| Wysokość | 122.0 |
| Kolor | Srebro |
| Kolor drugi | Czarny |
| Wymiar pakowania | 102×75×8,5 cm |
| Materiał | 100% poliester pes |
| Maksymalny nacisk | 140kg |
| Wysokość siedzenia | 50 cm |
| Rodzaj stelaża | Aluminiowa rura owalna |
| Rodzaj mebli | Fotel rozkładany |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się